Ендоскопія є одним з найбезпечніших методів діагностики. Ця технологія використовується для виявлення кровотечі, виразок, злоякісних новоутворень та інших захворювань. Також ендоскопія може бути використана для лікування захворювань, оскільки разом з оптичним обладнанням в природну порожнину можна ввести хірургічний інструментарій.

Ендоскопія в МЦ Оксфорд Медікал Тернопіль

ЩО ТАКЕ ЕНДОСКОПІЯ? 

Ендоскопія - метод візуального обстеження та лікування органів через природні отвори. Оптичне обладнання може бути введене в травний, респіраторний і урогенітальний тракти. У міру просування ендоскопа лікар розглядає стінки органів і визначає можливу причину негативної симптоматики у пацієнта. Сучасні прилади дозволяють підключати камеру ендоскопа до монітора для більш точної і зручної візуалізації тканин. 

На сьогоднішній день ендоскопія по праву належить до найбільш інформативних способів діагностики. На відміну від рентгенографії або комп'ютерної томографії таке обстеження дозволяє спеціалісту спостерігати за роботою органів в реальному часі і відразу проводити необхідне лікування. 

ЕНДОСКОПІЯ  З ФУНКЦІЄЮ NBI

Відеогастроскопія та відеоколоноскопія з  функцією NBI надає можливість збільшити зображення в кілька разів і розглянути найдрібніші недоліки ,які невидимі при звичайному огляді, а також відкриває можливість виявляти захворювання і пошкодження без додаткових аналізів.

Поки інші апарати світять світлом, яке поглинається всередині, NBI використовує синє та зелене .

Такий режим дослідження наділений більшим контрастом, тому дозволяє зафіксувати ранні форми раку і своєчасно провести оперативне лікування.

ПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЕНДОСКОПІЇ

В медичній практиці ендоскопічне обладнання використовується все частіше. Цей метод замінює менш безпечні способи діагностики і лікування захворювань.

Приклади діагностичних показань:

  • розлад травлення, сильний біль в животі;

  • затримка сечовипускання і печіння в уретрі;

  • симптоми сечокам'яної чи жовчнокам’яної хвороби;

  • постійний кашель і біль у грудях;

  • підозра на злоякісне утворення;

  • визначення причини гастриту.

Оскільки ендоскопія дозволяє проводити лікувальні маніпуляції безпосередньо під час огляду органів, існують додаткові показання до застосування методу, такі як кровотеча, стороннє тіло, конкременти, які блокують виділення сечі тощо.

Ендоскопічне обстеження в ТернополіЕНДОСКОПІЯ  УВІ СНІ 

 Якщо ви побоюєтеся, що у вас виникнуть неприємні відчуття, всі проблеми вирішить колоноскопія та гастроскопія уві сні.

Все проводиться під контролем лікаря, який здійснює індивідуальний підбір препарату і його внутрішньовенне введення.

Колоноскопія та гастроскопія «уві сні» має на увазі занурення пацієнта в медикаментозний сон. В «Оксфорд Медікал» для цього використовуються новітні препарати, які гарантують відсутність дискомфорту і легке пробудження після процедури. 
За більш детальнішою інформацією звертайтесь до Нас в «Оксфорд Медікал. Для цього телефонуйте за номером  068 752 52 52 або записуйтесь онлайн .