В "Оксфорд Медікал Тернопіль" проводиться ультразвукове дослідження наступних органів і систем:

- легень
- органів малого тазу
- молочних залоз
- передміхурової залози
- сечового міхура
- щитовидної залози
- підшлункової залози, печінки
- жовчного міхура, нирок та ін.

Ультразвукові методи дослідження дозволяють точніше діагностувати значну кількість захворювань серцево-судинної, сечостатевої систем, системи травлення, а також отримати цінну інформацію в акушерстві та гінекології. Вагітність на ранній стадії, наприклад, тепер можна виявити навіть за допомогою простого УЗД. Гінекологія широко використовує саме цей вид діагностики.
Рекомендуємо пройти УЗД для:
виявлення патології органів малого тазу (захворювання матки, яєчників, маткових труб, шийки матки, виявлення пухлин і кіст яєчників, полікістозу яєчників, міоми матки, поліпів матки і шийки матки і т.д.) ;
діагностики та визначення терміну вагітності, виключення позаматкової вагітності;
діагностики розвитку плоду (УЗД плоду)
Ультразвукове обстеження часто дозволяє діагностувати захворювання ще до того, як воно проявило себе клінічно, в результаті цього лікування може бути своєчасним та ефективним.
УЗД в МЦ "Оксфорд Медікал Тернопіль"
Проводимо діагностику на УЗД-апараті Voluson SWIFT - новітньому інтуїтивному у використанні. Це перша в світі УЗД-система з повністю інтегрованим штучним інтелектом. Апарат Philips HD11XE – комплексна система цифрової візуалізації, що забезпечує зображення високої якості та зручність використання при високому ступені компактності, ергономічності та надійності.
За допомогою системи HD11 XE, яка є універсальною, можна отримати зображення серцево-судинної системи. Варто зазначити такі потужні опції, як комплексний кількісний аналіз QLAB, стрес-ехокардіографія, контрастна візуалізація та черезстравохідна ехографія для розширення можливостей візуалізації серцево-судинної системи .
Анатомічний М-режим створено для більш точних вимірювань камер, стінок і фракції викиду, навіть у випадку серця аномальної форми чи положенням.
Тканинний Доплер (TDI), включаючи колірний TDI, – для оцінки напрямку і тимчасових характеристик функції міокарда, а також TDI з імпульсною хвилею для відображення швидкості руху стінки судини і серцевої тканини.
Спеціальні конфігурації забезпечують найвищу якість зображень і простоту використання для регіонарної анестезії та екстреної медичної допомоги із застосуванням ультразвуку.
Система HD11 XE дозволяє плавно перейти від двомірного і доплерівського режиму до 4-мірних досліджень, що відкривають найширші можливості.
Технології SonoCT і XRES перевершують традиційні в 94% випадків, створюють зображення неперевершеної чіткості і точності, підвищуючи надійність діагностики і дозволяючи тим самим приймати рішення з ведення пацієнтів на більш ранній стадії.
Ми гарантуємо Вам якісну УЗД - діагностику!

uzi-bryushnoj-polosti2