Естетична Медицина

Естетична медицина – професійний підхід для усунення будь-яких дискомфортних проблем!

Кожна жінка володіє особливою красою. Естетична медицина дозволяє підкреслити ваші переваги та додати родзинку до вашого зовнішнього вигляду. Секрет привабливості, молодості та краси – розкритий!

Естетична медицина пропонує повний спектр послуг для бездоганного зовнішнього вигляду!

Видалення волосся – процедура, яка може і повинна бути комфортною!

Відтепер небажане волосся на вашому тілі видаляється максимально швидко та безболісно. Процедура Elos-епіляції є абсолютно нешкідливою для організму.

Лікування целюліту і жирових відкладень – бути у формі модно!

У клініці використовується апарат Vela Shape, який дозволяє проводити процедуру комфортно для пацієнта. Ви можете позбавитись від целюліту  за короткий період часу!

Лікування куперозу

Після проведених процедур по видаленню куперозу від непривабливої судинної сіточки на вашому обличчі не залишиться і сліду – лише чиста та здорова шкіра!

Лікування акне

Позбавитись від акне допоможуть лікарі МЦ «Оксфорд Медікал» в Тернополі. Процедура глибокого та делікатного очищення не спричиняє жодного дискомфорту і дозоляє повністю позбавитись від непривабливих вугрів.

Безопераційний Elos-ліфтинг

У нашому медичному центрі виконують підтяжку шкіри безопераційним та безболісним методом. Ефективна процедура приносить якісний результат без неприємних відчуттів!

Контурна пластика

Роки здатні змінити наше обличчя, наче гумка, що стирає чіткі лінії олівця. Завдяки ефективній контурній пластиці вашу молодість можна повернути, щоб ви знову вражали прекрасним зовнішнім виглядом!

Ультразвукова чистка

Наша шкіра кожного дня вбирає у себе бруд та жир. Ультразвукові процедури звільняють її від ороговілих клітин, залишаючи лише молодий шар – ви виглядатимете по-новому!

Мезотерапія – комплекс вітамінів та мінералів!

Якщо ви помітили, що ваша шкіра страждає від сухості, а волосся стало ламким і почало випадати – варто порадувати свій організм корисним коктейлем.

Омолоджуючі ін'єкції

Кожна ін’єкція – це крок у минуле, адже машина часу існує у естетичній медицині, вона повертає молодість та красу у короткі терміни!

Зволожуючі ін'єкції

Без живодайної вологи наша шкіра марніє та втрачає свою привабливість. Наші лікарі повернуть їй здоровий та свіжий вигляд всього за кілька процедур!

Переваги обслуговування у МЦ «Оксфорд Медікал» беззаперечні:

  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • швидке прийняття рішення щодо усунення естетичної проблеми;
  • безболісна та комфортна діагностика;
  • використання нешкідливих для здоров’я методів та обладнання;
  • ідеальний результат після проведення курсу процедур.

Записуйтесь на прийом до лікаря у медичному центрі «Оксфорд Медікал» у Тернополі  за номером (035) 252-52-52.